Reference

Zdroj: znamylekar.cz/radek-musil

Na pana doktora jsem si našla reference na internetu a nechala jsem u něj operovat svoji fenku jihoruského ovčáka metodou TTA z důvodu částečně přetrženého kolenního vazu. Pan doktor všechno podrobně vysvětlil, před operací vyloučil laboratorními testy i jiné možné příčiny kulhání moji fenky pro případ, že by operace nebyla nutná, která tak i tak nakonec musela proběhnout, ale člověk má klid, že nenechal nic náhodě. Skvělý profesionální a osobní přístup. V čekárně se máte možnost potkat s jeho pacienty různých plemen a od jejich majitelů je slyšet samá chvála . Do kliniky v Brandýse n.Labem za ním cestují lide dokonce i z Krkonoš. V minulosti jsem navštěvovala několik veterin v okolí Prahy, většinou podle místa bydliště , ale nikdy jsem neslyšela tolik chvály na jediného lékaře. Jsem spokojená že se moje fenka dostala právě do jeho péče. Doporučuji všem a děkuji panu doktorovi.

Zdroj: znamylekar.cz/radek-musil

Jen bych si přála aby takových veterinářů bylo více- a některý by byl blíže:-)) I když v ordinaci jsme potkali i lidi, co za ním jezdili přes celou republiku (my jsme z Prahy,a tak to máne "jen" přes hodinku) Vždy nám vše vysvětlí, udělá pro psa maximum (čistění zubního kazu bez uspání kvůli vysokému věku psa) a snaží se pomoci i nad rámec povinností. Prostě je skvělý:-)

Nezveřejněno

Kvalita každé veteriny je hlavně v kvalitě lékařů.MvDr Roubalová zachránila mému morčeti Ondráškovi ještě v bývalém působišti v Praze život hned 2x.Poprvé díky operaci,podruhé když vypadal jako beznadějný případ.Nevzdala se. Ondrášek žije a daří se mu dobře,protože se k němu chová,jako by byl její vlastní.Když se paní doktorka přestěhovala do nového působiště,šli jsme samozřejmě s ní,ačkoli musím dojíždět.Vaši zvířecí přátelé u ní budou v těch nejlepších rukách.