Kontakt

Adresa

Veterinární klinika Monáda
Štolmíř 129
282 01 Český Brod

Kontakt

  • E-mail: recepce@monadavet.cz
  • Na ortopedické vyšetření k MVDr. Musilovi je nutné se předem objednat.
 

Ordinační hodiny

Po - Pá 9:00 - 12:00  13:00 - 19:00
So - Ne  ZAVŘENO
Změny ordinační doby sledujte v sekci "AKTUALITY" na úvodní stránce

Ostatní

IČO: 07211414

DIČ: CZ07211414

Facebook

Najdete nás také na Facebooku.

Jak se k nám dostanete

Příjezd od Kounic a dálnice D11 (EXIT 18):

Po příjezdu do Českého Brodu pokračujte rovně a před železničním podjezdem odbočte vpravo (kolem firmy Karma), dále pokračujte rovně ulicí V Chobotě a následně ulicí V Lukách. Klinika se nachází na konci ulice V Lukách za výcvikovým areálem DUX.

Příjezd od Poděbrad, Poříčan a dálnice D11 (EXIT 25):

Po příjezdu do Českého Brodu pokračujte rovně, na křižovatce před firmou Karma odbočte vlevo a hned před železničním podjezdem vpravo (kolem firmy Karma), dále pokračujte rovně ulicí V Chobotě a následně ulicí V Lukách. Klinika se nachází na konci ulice V Lukách za výcvikovým areálem DUX.

Příjezd od Úval a Prahy po kolínské silnici :

Odbočte vlevo prvním sjezdem na Český Brod. Po příjezdu do Českého Brodu pokračujte po hlavní silnici dle dálniční směrové cedule na Poděbrady a dále směrové cedule na Benátky nad Jizerou, Sadskou, Lysou nad Labem. Hned za železničním podjezdem odbočte vlevo a dále pokračujte rovně ulicí V Chobotě a následně ulicí V Lukách. Klinika se nachází na konci ulice V Lukách za výcvikovým areálem DUX.

Příjezd od Kolína:

Za liblickými vysílačkami odbočte prvním sjezdem vpravo, po příjezdu do Českého Brodu pokračujte stále po hlavní silnici směr na Benátky nad Jizerou, Sadskou, Lysou nad Labem. Hned za železničním podjezdem odbočte vlevo a dále pokračujte rovně ulicí V Chobotě a následně ulicí V Lukách. Klinika se nachází na konci ulice V Lukách za výcvikovým areálem DUX.